GiGi MEZOTERAPIA

GIGI MESOACTIVE


GIGI Cosmetic Laboratories predstavuje úžasnú líniu účinných a vysoko aktívnych koncentrátov špeciálne určených na profesionálnu mezoterapiu v oblasti tváre, tela a kapilícia. Koncentráty GIGI Mesoactive sú vhodné na mikroihličkovú (mezopen, dermaroller) aj neinvazívnu bezihlovú mezoterapiu (elektroporáciu).

 

Mezoterapia obsahuje:

- povrchové čistenie pleti

- diamantová mikrodermabrázia (píling, čistenie pórov) alebo klasický píling

- nanesenie vysoko účinného koncentrátu GIGI MesoActive - Clinic Care

- zapracovanie koncentrátu elektroporáciou (bezbolestne, bez poranenia kože)

- luxusná zlatá GiGi maska, aleo iná alginátová luxusná maska z morských rias (podľa potreby pokožky), krém, denné líčenie

 

                               Doba ošetrenia: cca  60min             

          

 

PRINCÍPY MEZOTERAPIE

Mezoterapia je systém ošetrenia podkožného tkaniva (subcutis), ktorý vyvinul lekár Dr. Michel Pistor v roku 1952 vo Francúzsku. Termín „mezoterapia“

vznikol v r. 1958 a je kombináciou dvoch slov pochádzajúcich z gréčtiny: mesos – stredný a therapeia – medicínske ošetrenie. V r.1987 bola mezoterapia uznaná Národnou Akadémiou medicíny ako liečebný proces v oblasti kože a dnes znamená spoločný prístup k terapii rôznych kožných defektov a k rejuvenizácii pokožky v celej Európe i v Amerike.

Mezoterapia znamená vpravenie koncentrátu aktívnej látky alebo koktejlu účinných látok do kože (mezodermy). Aktívne ingrediencie populárne v mezoterapii sú kombináciou kyseliny hyaluronovej (v rôznych množstvách) a vitamínov, aminokyselín, minerálov i rastlinných extraktov, ktoré sa aplikujú priamo do epidermis a dermis. Účinné látky spevňujú a obnovujú kolagénové a elastínové vlákna, prinavracajú pokožke pevnosť pridaním objemu a spojením (komunikáciu) s medzibunkovou plazmou. Zlepšuje sa textúra, tonus a turgor, eliminujú sa všetky symptómy fotostarnutia.

image


                       


ANTI-AGING COCKTAIL ( „Botox“ koktejl proti prejavom starnutia)

Koktejl aktívnych ingrediencií – kremíka, nízkomolekulovej HA a biomimetických peptidov zabezpečuje relaxáciu tvárových svalov, aby sa zabránilo vzniku príp. prehĺbeniu vrások. Mimické vrásky vyhladzuje. Pleť intenzívne hydratuje čím dochádza k produkcii elastických vláken a existujúce kolagénové vlákna zvyšujú svoju flexibilitu.

Aktívne ingrediencie: hydroxyprolín, organický kremík, kyselina hyaluronová, Bonte – L peptid (palmitoyl hegapeptid – 19.

 

BVR. HA. LIFT ( Biorevitalizant s liftingovým efektom pre pleť s výraznými príznakmi starnutia)

Biorevitalizant s obsahom čistej kyseliny hyaluronovej s vysokou molekulárnou hmotnosťou 1500-2000 kDa čo zabezpečuje predĺženú účinnosť a dlhodobú hydratáciu. Sterilný koncentrát na báze gélu obsahuje nemodifikovanú HA najvyššej čistoty, ktorá sa priamo podieľa na bunkovom metabolizme, rýchlo zvyšuje aktivitu fibroplastov a syntézu endogénnej (vlastnej) HA. Koncentrát je úplne biokompatibilný a koži poskytuje rýchlu a vysokú účinnosť.

Aktívne ingrediencie: nemodifikovaná kyselina hyaluronová s vysokou molekulovou hmotnosťou 1500-2000 kDa.

 

RUTINEL ANTI-REDNESS COCKTAIL (Koktejl proti začevenaniu a kuperóze)

Koktejl obsahuje rutín sulfát , ktorý posilňuje priepustnosť kapilár, podporuje mikrocirkuláciu, zlepšuje pružnosť kapilár a bráni zápalu. V kombinácii s Aldavínom – extraktom z morských rias chráni a upokojuje pokožku a redukuje začervenanie. Inhibuje aktivitu matrix metaloproteináz , ktoré poškodzujú kolagén zodpovedný za pružnosť ciev. Zlepšuje vodnú bilanciu pleti. Vhodné na ošetrenie rosacei, kuperózy, citlivej pleti, opuchov a tmavých kruhov pod očami, pleť fajčiarov a pod.

Aktívne ingrediencie: glykosaminoglykán, rutín, extrakt z hnedých rias, aldavín, sorbitol.

 

SILIPRO (Spevnenie oválu tváre, krku, dekoltu a pokožky rúk)
Aktívny komplex stopových prvkov, hydroxyprolínu v kombinácii s organickým kremíkom a bázickými aminokyselinami podporuje syntézu kolagénu, zvyšuje hustotu a podporuje rovnomerné rozmiestnenie medzibunkovej matrix. Zabraňuje zjazveniu v procese hojenia. Podporuje bunkovú obnovu a obranyschopnosť pokožky. Zabraňuje poklesu a uvoľneniu pleti predovšetkým v oblasti spodnej čeľuste, periférií tváre, krku a dekoltu i chrbát rúk.

Aktívne ingrediencie: hyroxyprolín, organický kremík, komplex stopových prvko

 

HYALURON ( Biorevitalizant na zvýšenie obranyschopnosti, intenzívnu hydratáciu a vitalizáciu)

Základom je čistá, nemodifikovaná kyselina hyaluoronová s nízkou molekulárnou hmotnosťou (100 kDa) v kombinácii s organickým kremíkom. Poskytuje okamžitú hydratáciu, obnovuje prirodzenú syntézu HA v koži. Zároveň pôsobí proti hyaluronidáze (enzýmu, ktorý spôsobuje rozpad HA). Zvyšuje tonus a turgor, stimuluje činnosť fibroplastov, zlepšuje štruktúru kolegénu a chráni ho. Má výrazný atioxidačný a protizápalový účinok (nenahraditeľný pri akné). Urýchľuje regeneráciu a epitelizáciu, zlepšuje lokálnu imunitu kože. Odporúča sa aj pri príprave na exfoliačné ošetrenia, dermabraziu, laserový resurfacing a rehabilitáciu po nich. Organický kremík je dôležitý pre normalizáciu prirodzených procesov koži a pre posilnenie cievnych stien. Zvyšuje denzitu spojivového tkaniva, hydratuje a regeneruje ho. Stimuluje a reguluje proliferáciu fibroplastov, stimuluje syntézu kolagénu a elastínu, uľahčuje regeneráciu dermálnych a epidermálnych buniek, pozastavuje proces neenzymatickej glykácie proteínov v spojivovom tkanive, chráni pred dehydratáciou. Výsledkom je spevnená, hydratovaná pleť a spomalenie procesu starnutia. Vhodné aj na tmavé kruhy pod očami, unavenú a dehydrovanú pleť i biorevitalizáciu.

Aktívne ingrediencie: kyselina hyaluronová, silanetriol (organický kremík), Epidermosil®.

 

PURE SKIN COCKTAIL (Koktejl na intenzívne ošetrenie mastnej pleti so sklonom k akné)

Má antibakteriálny účinok, zmierňuje zápal, normalizuje činnosť mazových žliaz, pôsobí adstrigentne, obnovuje rovnováhu a funkcie kožnej bariéry, pôsobí imunomodulačne a regeneračne. Stav pleti sa výrazne zlepšuje, eliminujú sa aj jazvičky a škvrny po akné.

Aktívne ingrediencie: komplex aminokyselín, extrakt z kôry čiernej vŕby, vitamín B3, výťažok z koreňa pelargónie, panthenol, kyselina mliečna.

 

image

   Diamantová mikrodermabrázia patrí medzi najpopulárnejšie neinvazívne tvárové ošetrenia. Funguje na princípe jemného a šetrného peelingu pomocou diamantových násadcov. Výsledkom je rozžiarená a viditeľne omladená pleť bez povrchových nedokonalostí.

                    
Neodporúča sa osobám:
* s hrubými jazvami, pri veľmi citlivej a tenkej pokožke
* s aktívnym herpesom a zapálené akné
* s aktívnou rosaceou (ružovkou)
*  AIDS a užívanie antibiotík
* ekzémom, dermatitídou, rakovinou kože, vírusovým a cievnym ochorením, bradavicami, hepatitídou
* osobám užívajúcim lieky na zníženie zrážanlivosti krvi.


 

TOPlist